WESELE RUSTYKALNE W STODOLE JAKUBUS

wesele rustykalne jakubus jakubowice

WESELE RUSTYKALNE NA DWORZE JAKUBUS

Na fotografowanie wesela na dworze Jakubus czekałem od dłuższego czasu. Wiedziałem, że będzie pięknie. Nie zawiodłem się. Miejsce jest niesamowite, ale to ludzie sprawili, że to wesele było wyjątkowe. Było po prostu magicznie. Ale po kolei.

SLOW WEDDING NA DOLNYM ŚLĄSKU

Pałac Jakubus to odrestaurowany neoklasycystyczny dwór z 1882 roku, którego ostatnim przedwojennym właścicielem był Ulrich Scholz und Rautenstrauch, gospodarujący na dawnych dobrach rycerskich. W skład obiektu wchodzi m.in. hotel z salą weselną, namiot weselny oraz  „chata nad stawami” – czyli stodoła w rustykalnym stylu usytuowana nad wodą. Jest też piękny park z miejscem na ślub plenerowy oraz ośrodek jeździecki ze stajnią.

Wszystko zaczęło się w stylu slow – bez gonitwy i nerwów. Młodzi przygotowywali się w hotelowych pokojach. Justyna szykowała się w obecności swoich przyjaciółek, a czas umilał szampan popijany w rytmie muzyki płynącej z głośnika bluetooth. Już tutaj widać było wielki luz oraz dbałość o każdy szczegół – od szlafroków, przez weselne dodatki, aż po sukienki. Już wiedziałem, że będzie pięknie.

ŚLUB PLENEROWY – HOTEL JAKUBUS

Całości dopełniał plenerowy ślub. Ceremonia zaślubin odbyła się w przyhotelowym parku, w akompaniamencie skrzypiec przygrywających m.in. „Can you feel the love tonight”. Młoda para wyglądała obłędnie, nie brakowało też emocji.

WESELE W RUSTYKALNYM STYLU W STODOLE JAKUBUS

Sala weselna była wisienką na torcie. To stodoła w rustykalnym klimacie, z przepięknymi dekoracjami, krzesłami i święcącym napisem „Miłość”. Słodki stolik wyglądał niesamowicie. DJ również nie odstawał stylem od reszty  – wszystko wyglądało bardzo gustownie. Muszę też pochwalić pyszne jedzenie!

W bezpośrednim otoczeniu Sali znajduję się staw wraz plażą, gdzie można było zaczerpnąć świeżego powietrza. To tam o zachodzie słońca zrobiliśmy krótką sesję zdjęciową. Odwiedziły nas tez dziewczyny na koniach, które chętnie pozowały do zdjęć.

To wszystko to już bardzo wiele, ale postawa gości na parkiecie dopełniła całości. Co tu się działo! Wszyscy bawili się na 100%, parkiet dosłownie płonął żywym ogniem. Z resztą – zobaczcie sami!

Zapraszam też do obejrzenia reportażu z Villa Love, sesji narzeczeńskiej w stylu boho oraz innych sesji i reportaży!