Industrialne wesele - Impresja Zabrze

Wesele industrialne Impresja Zabrze 105 of 199 1

IMPRESJA ZABRZE – WESELE W INDUSTRIALNYM STYLU

Dzisiaj troszkę inaczej. Stodoły, boho, śluby plenerowe to moja klimaty, przyznaję. A co gdyby wesele było industrialne? Czy tak można? A no można! Są w Polsce piękne sale właśnie w takim klimacie. Najczęściej są to miejsca zaadoptowane po budynkach, które kiedyś pełniły inną rolę. Zapraszam na wpis z Impresją w Zabrzu w roli głównej.

IMPRESJA ZABRZE – FOTOGRAF ŚLUBNY

Impresja to industrialna sala weselna w Zabrzu na śląsku, która kiedyś podobno była … pływalnią! Szok, prawda?! Sala wygląda obłędnie. Ogromne okna ze szprosami dają mega dawkę światła a to coś co fotografowie ślubni lubią najbardziej! Sala jest bardzo wysoka, ma surowy i piękny klimat. Ściany, podłogi, antresola – wszystko to wygląda obłędnie, Jeżeli do tego dodamy zieleń żywych roślin, dostaniem niepowtarzalny klimat. Klimat Impresjii w Zabrzu.

KAMERALNY ŚLUB I WESELE INDUSTRIALNE

Jak to zwykle bywa, para młoda wyglądała adekwatnie do klimatu sali. Kasia miała niesamowitą suknię ślubną w stylu boho z odpinanymi rękawami. Na głowie miała klimatyczny wianek. Przygotowania pary młodej rozpoczęły się w domu Kasi. PO makijażu para młoda rozpoczęła ubieranie. Kamil ubierał się w domu, a Kasia po założeniu sukni, doszlifowała swój look na ogrodzie z pomocą mamy. First look para młoda również zaplanowała w ogrodzie. Oczywiście emocji było sporo.

KAMERALNE WESELE W CZASACH PANDEMII NA ŚLĄSKU 

Ślub Kasi i Kamila odbył się w USC. Jak zobaczycie na zdjęciach pandemia była w szczycie – w USC znajdują się tylko świadkowie, a wszyscy maja założone maski. Być może kiedy to czytasz, pandemia to już historia (bo w momencie pisania tego tekstu, niestety jeszcze nie). Po ślubie para młoda udała się do Impresji.

ŚLUB CYWILNY I WESELE W IMPRESJI

Na miejscu był jeszcze czas na zorganizowanie szybkiej sesji zdjęciowej. Para idealnie wkomponowała się w klimat Sali. Wykorzystaliśmy również fortepian i fakt, ze Kasia kiedyś grała na klawiszach. Następnie zaczęli schodzić się goście.

Miałem zrobić zdjęcia ze składania życzeń ale Kasia namówiła mnie na obiad. Nie żałuję bo była to istna uczta dla podniebienia. Po pysznym posiłku, zaczęło się składanie życzeń. Starałem się jak zwykle szukać ciekawych, reportażowych kadrów. Zrobiłem też zdjęcia grupowe, i na tym moja praca się zakończyła.

KAMERALNE WESELE W IMPRESJI NA ŚLĄSKU 

Jeżeli szukacie Sali weselnej w industrialnym klimacie na śląsku Impresja będzie doskonałym wyborem. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy chcą zorganizować wesele w stylu industrialnym lub boho – te style naprawdę do siebie pasują! Zapraszam do obejrzenia tego reportażu ślubnego!