O MNIE

Hej, mam na imię Łukasz i przede wszystkim jestem ojcem i mężem.
Moją najważniejszą misją życiową jest wychowanie małej fanki Psiego Patrolu, którą wiecznie rozpiera energia 🙂

Największą miłością mojego życia po żonie i córeczce jest od zawsze muzyka. Towarzyszy mi od najmłodszych lat i jest dla mnie ogromną inspiracją. Także w fotografii. Zarówno w muzyce jak i w fotografii szukam klasycznych wzorców i prawdziwych emocji.

Kiedy gram na jednej z moich gitar i śpiewam, zapominam o wszystkich problemach. Lubię też słuchać muzyki w każdej możliwej sytuacji w ciągu dnia.

Uwielbiam dalekie podróże, bo pozwalają mi nabrać dystansu do mojego świata. Największe wrażenie na mnie zrobiła póki co moja ponad 2-miesięczna podróż do Indii. Nauczyłem się wtedy dużo na temat samego siebie. Miałem też okazje zwiedzić cały Wietnam z północy na samo południe, a także Kambodżę i Tajlandię. Uważam, że podróże bardzo nas rozwijają.

Kiedy gotuję, wyobrażam sobie, że jestem Jamie’m Oliverem, a kuchnia zamienia się w wielkie pole bitwy (pozdrowienia dla mojej żony :P). Wtedy uchodzi ze mnie cały stres. Oczywiście uwielbiam konsumować to co ugotowałem – najlepiej jak jest to kuchnia azjatycka, śródziemnomorska lub meksykańska.

Lubię filmy, po których nie da się tak po prostu wstać i przejść do porządku dziennego. Lubię kiedy to we mnie siedzi jeszcze długo po napisach końcowych. W kinematografii zwracam uwagę zarówno na stronę wizualną jak i przekaz emocjonalny – to dla mnie naprawdę ważne i ściśle powiązne kwestie.

Czy wspominałem, że lubię robić zdjęcia? 😉 Kocham chwytać emocje, chwile. Ludzi. Śmiech. Łzy.  Reportaż na to pozwala. Nie ma możliwości powtórek więc zawsze jest spora dawka adrenaliny ale właśnie to uwielbiam w tej pracy.

Najczęściej fotografuję w takich miastach jak Tychy, Katowice, Kraków czy Częstochowa.Tak naprawdę działam na terenie całego śląska i małopolski, a nawet całej Polski.

Przejrzyj moje fotografie i jeśli Ci się spodobają – napisz do mnie. Z przyjemnością opowiem Waszą wyjątkową historię 🙂

[instagram-feed]