Sesja ślubna w stylu boho z Volkswagenem ogórkiem

sesja ślubna z busikiem

SESJA BOHO Z BULIKIEM

Legendarny Volkswagen Transporter vel  bulik kojarzy mi się nieodłącznie z latami 60’tymi, hippisami, Woodstockiem i  Jimim Hendrixem. Uwielbiam klimat tamtych lat i od dawna chodziło mi pogłowie by przeprowadzić sesję plenerową z bulikiem.

VOLKSWAGEN BUSIK – SESJA ŚLUBNA

Modele do sesji z busikiem znaleźli się sami. Pamiętacie piękne wesele w Stodole Pod Kasztanami? Monika i Marcin wiedzą co to styl boho, i nie musiałem ich w ogóle namawiać do tej akcji. Zielony garnitur Marcina i suknia Moniki w stylu boho to idealna stylizacja do sesji w klimacie hippie.

Jednak tutaj bardzo ważne były też dodatki. Z pomocą przyszła moja koleżanka Sonia, która jest niesamowicie zdolną florystką, a jej umiejętności sięgają dużo dalej. Sonia wyczarowała przepiękny wianek i bukiet boho. To było istne cudo. Ale oprócz tego zaopatrzyła nas w piękne makramy i mandale, która własnoręcznie zrobiła. Sonia prowadzi też kursy o tej tematyce. Zadbała nawet o kieliszki i Prosecco 😀

SESJA ŚLUBNA Z BUSEM – FOTOGRAF ŚLUBNY ŚLĄSK

Oczywiście nie było by tej sesji bez busika. Tak się składa, że takiego busa posiada znajomy mojego szwagra, więc i to udało mi się zorganizować. Spójrzcie na to cudo motoryzacji. Miętowy kolor, błyszczące chromy – serdecznie polecam również jako samochód do ślubu. Na sesję wybrałem pobliski las – uwielbiam to miejsce bo las jest ogromny, a prawie wszędzie można dojechać samochodem. Na sam koniec sesji pojechaliśmy na polanę, która o złotej godzinie wyglądała jak z bajki. Z resztą zobaczcie sami tą niesamowitą sesję boho z Volkswagenem Transporterem!