Wesele w Villa Love w Izdebniku

villa love portret panny młodej

WESELE W VILLA LOVE – FOTOGRAF ŚLUBNY MAŁOPOLSKA

Villa Love to niewątpliwie perełka na ślubnej mapie Polski. O gustach się nie dyskutuje – to oczywiste. Ale każdy kto zobaczy to niesamowite miejsce, zakochuje się w nim bez pamięci. 

Tak było też w moim przypadku. Pierwsze zetknięcie z tą  magiczną salą zlokalizowaną nie daleko Krakowa to był zimowy ślub w Villa Love moich przyjaciół. Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z tego wesela w stylu slow – wedding. Od tego momentu nie mogłem się doczekać by móc się tam pojawić w roli fotografa ślubnego ponownie. Moim marzeniem było by tym razem zawitać tu w okresie letnim. Sala w Toskańskim stylu – mimo tego, że piękna nawet zimą – latem, w pełnym słońcu musi robić jeszcze większe wrażenie. Na szczęście długo czekać nie musiałem by przekonać się o tym na własnej skórze!

VILLA LOVE – ZDJĘCIA ŚLUBNE W POLSKIEJ TOSKANII

Villa Love to sala rodem z Włoch. Każdy detal wygląda tak, że mamy wrażenie, że teleportowaliśmy się do Toskanii. Jest przepięknie zarówno w otoczeniu sali jak i w środku. W środku girlandy, antresola,  ściany z kamienia, ogromne okna rozświetlające salę, piękne stoły, krzesła, żyrandole, zastawa stołowa, kwiaty, drewniane beczki czy naczynia istnie z Włoch robią wrażenie. Nie sposób opisać tego wszystkiego słowami. Do tego piękna altana, słońce, winogrona rosnące przy sali i niesamowite widok na okolice. Można się zachwycić. Dla mnie to numer jeden jeżeli chodzi o piękne sale weselne w Polsce. 

SLOW WEDDING CZYLI PIĘKNE WESELE BEZ SPINY

Oczywiście Villa Love bez młodej pary nie była by tak zjawiskowa. Piękna panna młoda i przystojny pan młody idealnie dopełniają wyglądu tej sali weselnej. Paulina i Marcin wyglądali przepięknie, a do tego Paulina rozbrajała na każdym kroku swoim hollywoodzkim wręcz uśmiechem. Paulina z piękną suknią ślubną zestawiła wianek i różowe trampki! To dopiero połączenie! Całości dopełniał zjawiskowy wręcz bukiet ślubny. Marcin postawił na klasykę czyli granatowy garnitur z kraciastą kamizelką. Para jak z magazynu modowego i kosmiczna sala weselna Villa Love – to się musiało udać!

ŚLUB W CZASACH PANDEMII

Z powodu pandemii wesele było przekładane. W końcu od odbyło się, ale z limitem gości. Nie ukrywam, że – wraz z filmowcem i DJ’ami mieliśmy obawy czy przy małej ilości gości reportaż ślubny w Villa Love nie straci na jakości. Nic bardziej mylnego. Mimo mniejszego obłożenia goście nadrabiali zaangażowaniem. Bawili się tak, że miałem wrażenie, że jest ich kilkakrotnie więcej. DJ potrafił porwać wszystkich do zabawy jak mało kto, a jego światła i wygląd dj’ki dopełniały niesamowitego klimatu. Niesamowite figury taneczne wykonywano  na parkiecie ale toasty były wznoszone zarówno na sali jak i w przepięknym otoczeniu sali. To tam goście przesiadywali na tarasie lub na leżakach rozstawionych przed salą sącząc drinki i rozmawiając do rana. Niewątpliwą atrakcją wieczoru była prawdziwa włoska pizza serwowana z pieca postawionego na zewnątrz. Swoją pizzę zrobiła też młoda para! 

NAJLEPSZA SALA WESELNA W MAŁOPOLSCE

Na zakończenie chciałbym zwrócić się do przyszłych par młodych. Jeśli szukacie pięknej, klimatycznej sali ślubnej – Villa Love to najlepszy wybór. Jest przepięknie – to już wiemy. Ale jest też bardzo profesjonalnie. Jedzenie jest przepyszne, a obsługa przemiła. Jeszcze raz – gorąco polecam wesele w Villa Love jako fotograf ślubny! A teraz zapraszam Was od obejrzenia tej niesamowitej historii miłości!! A gdybyście mieli mało – sprawdźcie jak wygląda Villa Love zimą. Polecam też inne wpisy na mojej stronie takie jak Wesele w Stodole Pod Kasztanami czy Plenerowy  Ślub w Jakubowicach